Kandráčovci – MEGA TURNÉ OPEN AIR 2019

Dátum a čas:
streda - 07. 08. 2019 - 18:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Kandráčovci vyrážajú na svoje životné turné, na ktorom zaznejú ich najväčšie hity a ešte oveľa viac. MEGA TURNÉ OPEN AIR 2019 zavíta počas leta do dvadsiatich rôznych kútov Slovenska. Všetky koncerty sa odohrajú pod holým nebom a spestrené budú návštevou rôznych hudobných hostí. Nevynechajú ani Košice, kde spolu s nimi vystúpia Kollárovci. Amfiteáter zažije 7. augusta 2019 o unikátnu show plnú svetelných efektov, podporenú pyrotechnikou, kvalitným zvukom a zloženú výlučne z najväčších hitov, ktoré zaručene roztancujú a rozospievajú celé publikum. Tomu sa jednoducho ubrániť nedá.

Hudobníci to odpália o 18:00 hod. svojimi najväčšmi ľudovými hitmi, ku ktorým sa neskôr pridajú Kollárovci. Zahrajú a zaspievajú aj spoločnú skladbu Chlapci spod Tatier, ktorá vznikla v rámci príprav na spoločné koncertné turné. Len tak ľahko túto melodickú pieseň nepustíte z hlavy. Diváci naživo uvidia, ako to vyzerá, keď sa stretnú Gorali s Rusínmi a ako to celé znie. Jedno je isté, že východniari to rozbalia naplno.

Vstupné: 21,90 €

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.