Katka Koščová & Neřež – koncert

Dátum a čas:
nedeľa - 31. 05. 2015 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Speváčka Katka Koščová od roku 2011 koncertuje ako hosť českej folkovej legendy NEŘEŽ. S touto kapelou vynikajúco interpretuje spevácke party pesničkárky Zuzany Navarovej. Spoločne sa predstavia aj v Košiciach. V Kasárňach/Kulturparku vystúpia 31. mája o 18. hodine.

Koncom roka 2012 nahrali Katka Koščová a Neřež spoločné koncerty v Kolíne a v Tábore a vydali živé CD Vlakem na Kolín, ktoré je prierezom ich doterajšieho spoločného koncertovania. Nájdeme na ňom Katkine autorské pesničky, piesne formácie Neřež, a samozrejme aj najznámejšie piesne pôvodného Nerezu.

Repertoár koncertu bude rovnako prierezom celej tvorby Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského od prvých spoločných pesničiek, cez spoluprácu s vynikajúcou pesničkárkou Zuzanou Navarou, až po ich súčasnú tvorbu už pod názvom Neřež. Okrem najznámejších skladieb tejto formácie, akými sú určite pesničky Tisíc dnů, Kočky, Na dně, Za poledne, Černá voda, Kytička, ponúknu Katka s Neřežom aj ďalšie piesne.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.