Káva, čaj čokoláda – festival ZMENA TERMÍNU!!!

Dátum a čas:
piatok - 27. 03. 2020 - sobota - 28. 03. 2020 - 9:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR, podľa ktorého sa zakazuje usporiadanie všetkých verejných podujatí v krajine z dôvodu hrozby epidémie nového koronavírusu, sa festival prekladá na 18. – 19. septembra 2020.

Najväčší festival Káva, čaj, čokoláda, na ktorý sa už môžete začať chystať, je oslavou výberovej kávy, kvalitnej čokolády a výborných čajov. Každý rok prináša najnovšie trendy z tejto oblasti a dáva priestor vystavovateľom prezentovať svoje znalosti a schopnosti verejnosti. Jeho štvrtý ročník sa mal v Kasárňach/Kulturparku pôvodne uskutočniť 27. – 28. marca od deviatej do dvadsiatej hodiny. Organizátor ohlásil zmenu termínu, o ktorej budeme verejnosť informovať. 

Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zahraničných pražiarní, podľahnite čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Na festivale si návštevníci môžu urobiť radosť množstvom remeselných výrobkov, workshopmi a prednáškami, dizajnérskymi kúskami,  literatúrou, ale aj umením. Na festivale sa môžete tešiť na ešte vyšší počet vystavovateľov, aké Košice doteraz nezažili.

Najväčšou novinkou sú Majstrovstvá Slovenska v príprave kávy – BARISTA SLOVAKIA 2020, ktoré budú tento rok priamou súčasťou festivalu. Najlepší baristi Slovenska si zmerajú sily v dvoch kategóriách: LATTE ART a BARISTA a vy môžete byť pri tom.

Vstupné:

4 €/deň

6,50 €/2 dni 

8 € rodinné

3 € zľavnené (študenti, dôchodcovia, ZŤP)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.