Káva, čaj, čokoláda – festival

Dátum a čas:
piatok - 12. 04. 2019 - sobota - 13. 04. 2019 - 7:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejšej kávy z domácich a zahraničných pražiarní, podľahnite čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Festival Káva, čaj, čokoláda, ktorý sa uskutoční v Kasárňach/Kulturparku 12. – 13. apríla 2019, uspokojí nielen vaše chúťky, ale radosť urobí aj množstvo remeselných výrobkov, ručne vyrábaných šperkov, dizajnérskych kúskov, literatúra, ale aj umenie.

Na najväčšom kávovom, čokoládovom a čajovom podujatí roka návštevníkov omámi vôňa výberovej kávy, okúzľujúca aróma exotických čajov a nezameniteľná chuť poctivej čokolády. Celodenný sprievodný program je doslova nabitý informáciami o nových trendoch, tradičných postupoch, alternatívnych metódach a kultúre. Pripravené sú diskusie, prednášky, súťaže, workshopy, cestovateľské kino, hudba a mnoho ďalších zaujímavostí.

Spoznať môžete najlepších baristov, pražiarov, chocolatierov či teatendrov. Spoločne objavíte nové chute, zrelaxujete, zamaškrtíte si a zabavíte sa. Kaviareň, čajovňa a čokoládovňa budú otvorené od 9:00 do 20:00 hod.

Vstupné: 4 €/deň, 6.50 €/2 dni, 8 €/rodina, 3 €/študenti, ZŤP, dôchodcovia

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.