Kde šťastie a radosť sa rodí

Dátum a čas:
nedeľa - 13. 09. 2015 - utorok - 29. 09. 2015 - Celodenná akcia

Miesto konania:
Výmenník Obrody


Keď sa spojí vášeň pre turistiku s fotografovaním, vznikne naozaj originálna zbierka fotografií, zachytávajúcich prevažne scenériu našich veľhôr. Každú fotografiu dopĺňa aj krátka úvaha, ktorá vychádza z vlastných životných skúseností fotografa Karola Kobellu.

jeseň na vodeVerše, či skôr esejistické miniatúry, sú zamerané na pozitívne myslenie ľudí, dopĺňajú a zvýrazňujú dušu každej fotografie,“ hovorí o svojom diele autor.

Nenechajte si ujsť príležitosť stretnúť sa s ním osobne a porozprávať sa o jeho zaujímavom a adrenalínom nabitom živote na vernisáži fotografií „Kde šťastie a radosť sa rodí…“ 14. septembra o 17:00 vo Výmenníku Obrody. O jedinečný hudobný zážitok z výstavy sa postará špeciálny hosť – pesničkár SHZ Nany Hudák.

Výstava potrvá do 30. 9. 2015 a sprístupnená bude v utorky v čase od 15.00 do 17.00, stredy od 15.00 do 18.00 a štvrtky od 16.00 do 18.00.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.