KidLab – výtvarná umelecká dielňa: Postmoderna

Dátum a čas:
nedeľa - 28. 05. 2017 - 13:30 - 15:30

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Treťou témou, ktorej sa deti vo výtvarných a módnych umeleckých dielňach KidLab zaoberali v máji, je POSTMODERNA. Postmoderna je pojem, ktorým označujeme rôzne prejavy z oblasti architektúry, umenia, vedy a filozofie od konca 70. rokov 20. storočia.

Ľudia si v tomto období začínajú uvedomovať, že moderný svet sa nemusí vyvíjať k stále lepšej spoločnosti. Cieľom nemusí byť len vynachádzanie stále nových smerov, ale sa možno vracať aj k starým tradíciám umenia, inšpirovať sa inými kultúrami a všetko sa dá spájať a niekedy aj miešať. Často sa využívajú symboly, ktoré počas dielničiek deti zakomponujú do svojej tvorby.

Vo výtvarnej umeleckej dielni v Kunsthalle/Hale umenia sa deti pod vedením lektoriek Janky Duchoňovej a Ľudmily Benkovej najbližšie stretnú 28. mája  od 15:30 do 17:30 hod. Projekt KidLab vyvrcholí výstavou, ktorá bude dostupná od 1. do 30. júna 2017.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.