Kino pod hviezdami – 100 rokov slovenského filmu: Utekajme, už ide

Dátum a čas:
štvrtok - 12. 08. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Posledným zo štvorice filmov projektu Kino pod hviezdami – 100 rokov slovenského filmu, ktoré sa premietajú na Lete v Kulturparku snímka Utekajme, už ide. Diváci ju uvidia 12. augusta 2021 o 19:00 hod.

Komédia o ľudskom šťastí, indickej mágii a manželskej nevere prináša príbeh o živote obyčajnej slovenskej rodinky Syslovcov, ktorá sa tlačí v maličkom panelákovom byte, Všetko zmení nešťastná udalosť, keď sa otcovi rodiny Svätoplukovi (Marián Zednikovič) podarí prebúrať dieru do susedného bytu. Odvtedy si podarená rodinka spríjemňuje chvíle v luxusne zariadenom byte svojho záhadného suseda – mága Dr. Mahma (Milan Lasica). Keďže je často na cestách, začnú byt využívať pre seba, pričom používajú aj osobné veci majiteľa. Tajné návštevy však nemôžu trvať donekonečna, deň odhalenia sa blíži…

„To, že sa nám podarilo dostať pána Lasicu na plátno spolu so Satinským, bolo veľké víťazstvo. Spolu s pánom Menzlom dali komédii ten správny intelektuálny nadhľad a akúsi príjemnú eleganciu,“ povedal o filme režisér Dušan Rapoš.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.