Kino Úsmev uvádza premiéru: Noví mutanti

Dátum a čas:
štvrtok - 27. 08. 2020 - 20:30 - 22:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Leto v Amfiteátri je bohaté na premiéry. Kino Úsmev zaradilo do svojho programu aj americký film v réžii Josha Bonneho Noví mutanti, ktorý uvedie 27. augusta 2020. Snímka je trinástym a zároveň posledným filmom v sérii X-Men.

Rahne Sinclairová (Maisie Williams),  Illyana Rasputinová (Anya Taylor- Joy), Sam Guthrie (Charlie Heaton) a Roberto De Costa (Henry Zaga) sú štyria mladí mutanti, ktorých drží v odľahlej nemocnici dr. Cecilia Reyesová (Alica Braga) za účelom ich psychiatrického pozorovania. Je presvedčená, že títo mladí ľudia predstavujú nebezpečenstvo sami sebe a celej spoločnosti. Má ich neustále na očiach a snaží sa ich naučiť ovládať ich mutantné schopnosti. Keď sa však osadenstvo rozrastie o Danielle „Dani“ Moonstarovú (Blu Hunt), začnú sa v nemocnici diať zvláštne veci. Pacientov začnú ovládať halucinácie a spomienky z minulosti. Nepotrvá dlho a ich mutantné schopnosti a vzájomné priateľstvo – podstúpia skúšku, pri ktorej budú musieť zviesť bitku o to, aby vyviazli živí.

Premietanie sa začína o 20:30 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.