Kino Úsmev uvádza premiéru: Tenet

Dátum a čas:
štvrtok - 27. 08. 2020 - 20:30 - 22:30

Miesto konania:
Amfiteáter


S horúcou novinkou Tenet prichádza do kín veľkorozpočtové špionážne sci-fi britského vizionárskeho režiséra a autora scenára Christophera Nolana, ktorú pre divákov pripravuje v premiére Kino Úsmev v Amfiteátri. Akčný thriller sa na filmové plátno pod holým nebom v Košiciach dostane 27. augusta 2020.

Epický film je stále opradený tajomstvom a má byť do poslednej chvíle prekvapením pre filmových fanúšikov, ale už samotný autor, ktorý má na svojom konte filmové hity ako Temný rytier povstal alebo Počiatok, je zárukou toho, že to bude „nadupané“.

Hlavní hrdinovia sa snažia predísť tretej svetovej vojne, avšak svoju výraznú úlohu hrá ohýbanie času a manipulácia s ním. Hlavnou zbraňou je jediné slovo – TENET. V temnom svete medzinárodnej špionáže bojujú o záchranu celého sveta. Vydávajú sa na extrémne komplikovanú misiu, v ktorej pre časopriestor neplatia pravidlá tak, ako ich poznáme.

Vo filme si okrem hlavných hrdinov Johna Davida Washingtona a Roberta Pattinsona zahrali aj Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Michael Caine a Kenneth Branagh. Natáčalo sa v siedmich krajinách – v Dánsku, Estónsku, Indii, Taliansku, Nórsku, Veľkej Británii a v Spojených štátoch s masívnym obsadením a štábom.

Christopher Nolan o filme prezradil iba toľko: „Odrážame sa od špionážneho filmu, no navštívime hneď niekoľko rozličných miest. Spájame niekoľko rôznych žánrov, dúfame že vzrušujúcim a sviežim spôsobom.” Každý jeho nový film vždy znamená, že diváci po celom svete sa nevedia dočkať, čo pripraví najbližšie a pomotá im hlavy. Inak tomu nebude ani v tomto prípade.

Premietanie sa začína o 20:30 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.