KOD: „49 odtieňov moci“ – divadelné predstavenie

Dátum a čas:
pondelok - 23. 01. 2017 - 17:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Košické otvorené divadlo KOD, pôsobiace vo Výmenníku Brigádnická a študenti Konzervatória Jozefa Adamoviča na Exnárovej ulici, prichádzajú v novom roku s novým predstavením „49 odtieňov moci“, ktoré uvedú 23. januára o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

Štyridsaťdeväť odtieňov moci sú ako STRATENÉ RUKY. Autorské pohybové divadelné predstavenie zobrazuje človeka v priereze času. Človeka a s ním úzko spätú aj jeho túžbu po moci.

Čo musíme urobiť preto, aby sme mali v rukách moc? Ako nakladáme s mocou, ktorá nám bola daná? Ľudia sa veľakrát stávajú obeťou…obeťou systému, druhých, svojej doby, ale aj obeťou seba samých. A tak nasledujú prúd doby, strácajú vlastnú individualitu a stávajú sa bezmocným úbohým človekom, ktorý zabudol, že má ruky. Mocné ľudské ruky plné svalov, plné krvi ležia vedľa neho zabudnuté. A pritom stratené ľudské ruky majú 49 odtieňov moci.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.