KOD a KONJA: 49 odtieňov moci – divadlo

Dátum a čas:
utorok - 23. 01. 2018 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


KOD – Košické otvorené divadlo a Konzervatórium Jozefa Adamoviča na Exnárovej ulici sa predstavia v spoločnej inscenácii „49 odtieňov moci“. Moc a všetky jej odtiene stvárnia na javisku v Kasárňach/Kulturparku 23. januára o 19:00 hod. Divadlo tvorí zoskupenie stredoškolákov, vysokoškolákov a pracujúcich mladých ľudí, ktorí sú otvorení všetkým žánrom a javiskovým formám. 

Premiéra autorského pohybového divadelného predstavenia zobrazuje človeka v priereze času. Človeka a s ním úzko spätú túžbu po moci. Čo musíme urobiť preto, aby sme mali v rukách moc? Ako nakladáme s mocou, ktorá nám bola daná? Štyridsaťdeväť odtieňov moci sú ako STRATENÉ RUKY. Ľudia sa veľakrát stávajú obeťou…obeťou systému, druhých, svojej doby, ale aj obeťou seba samých. A tak nasledujú prúd doby, strácajú vlastnú individualitu a stávajú sa bezmocným úbohým človekom, ktorý zabudol, že má ruky. Mocné ľudské ruky plné svalov, plné krvi ležia vedľa neho zabudnuté. A pritom stratené ľudské ruky majú 49 odtieňov moci…

Vstupné: 2 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.