KOD: Zatiaľ bez vhodného názvu – divadelné predstavenie

Dátum a čas:
pondelok - 26. 06. 2017 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Košické otvorené divadlo KOD, ktoré pôsobí vo Výmenníku Brigádnická, uvedie 26. júna o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku premiéru hry Zatiaľ bez vhodného názvu v réžii Dušana Bajina podľa drámy W.Matrosimoneho Like tottally weird.

Odpoveď na otázku, či je film a televízia skutočným svetom, nepoznajú ani ich tvorcovia, až kým sa nestretnú s mladými dievčatami, ktoré si chcú vyskúšať neobyčajný život hrdinov strieborného plátna.

William Mastrosimone je americký dramatik talianskeho pôvodu. Venuje sa divadlu aj filmovej a televíznej tvorbe, jeho hry sa s úspechom hrávajú po celom svete a je držiteľom Zlatého glóbusu za televízny mini seriál Sinatra. Hru Like tottally weird napísal na ceste lietadlom medzi Los Angeles a Seattlom doslova na jeden dych. Inšpiráciou mu bola znalosť hollywoodskeho prostredia a pálčivá téma vplyvu filmového priemyslu na svet detí a mládeže.

Oscarová herečka a hollywoodsky režisér sa stanú obeťami útoku dvoch dievčat, ktoré chcú zažiť niečo neobyčajné, tak ako sú na to zvyknuté vo filmoch. Herečka a režisér sa tak stávajú zajatcami reality, ktorú sami produkujú.

„Videl som v nich koniec civilizácie a zlyhanie svojej generácie. Tá hra je vyjadrením môjho narastajúceho strachu z mainstrimovej kultúry, ktorá robí z našich detí nemysliacich amorálnych robotov,“ povedal autor.

Tento divadelný triler je plný „tarantinovského“ cynizmu a čierneho humoru. Zatiaľ bez vhodného názvu je napínavý príbeh, ktorého rozuzlenie určite vyrazí dych.

Vstupné: 2 €

Vstupenky online


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.