Koncert v parku za „PAĽIKERAV“

Dátum a čas:
štvrtok - 19. 07. 2018 - 13:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Rómske tradície – pytačky, veselice, divadlo a nespútaná hudba. Priamo v areáli Kasární/Kulturparku sa už po tretíkrát uskutoční oslava rómskej kultúry. Koncert v parku za „PAĽIKERAV“, po rómsky „za ďakujem“, sa uskutoční 19. júla o 15:00 hod. Publiku sa predstaví viacero rómskych spevákov a umelcov. 

Koncert v parku za „PAĽIKERAV“ je vyvrcholením stretnutí „PAĽIKERAV za návštevu“, ktoré sa pravidelne konajú pod záštitou občianskeho združenia ĎAKUJEM – „PAĽIKERAV“ vo Výmenníku Brigádnická. Ich cieľom je, bolo a bude motivovať a inšpirovať ľudí zo sociálne znevýhodneného prostredia. 

Diváci sa môžu tešiť na živelné koncerty, energické vystúpenia a sprievodné podujatia v podaní speváčky Gipsy Nicol a skupín Gipsy Desko Band, Romensband Košice, Roma band Varhaňovce, Gipsy čhave Markušovce, Gipsy Angels Humenné a Unisono. Program spestrí Knižný klub Paľikerav so svojim „Stánkom“, kde budú spisovatelia Zuzana Kuglerová a Ondrej Kalamár z organizácie Pars Artem. 

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert presúva do vnútorných priestorov budovy Alfa.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.