Korben Dallas: Bazén tour

Dátum a čas:
sobota - 16. 03. 2019 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Korben Dallas vydávajú v marci 2019 šiesty štúdiový album pod názvom „Bazén“. Producentom nahrávky je britský hudobník a skladateľ Eddie Stevens, známy zo spolupráce s interpretmi ako Moloko, Sia či Jana Kirschner. Výsledkom je niečo, čo sa vymyká ich doterajšej tvorbe z hľadiska postupov pri nahrávaní, aj z hľadiska výsledného zvuku. Kapela ho predstaví na jarnom turné, v rámci ktorého hudobníci zavítajú do deviatich slovenských a českých miest. V Kasárňach/Kulturparku v Košiciach sa zastavia 16. marca o 20:00 hod.

Korben Dallas sa za pár rokov vypracovali z undergroundovej scény na jednu z najžiadanejších slovenských klubových a festivalových kapiel. Debutovou nahrávkou „Pekné cesty“ zaujali kritikov, výraznejšie sa presadili s druhým albumom „Karnevalová vrana“. Na Radio_Head Awards 2013 získali ceny za najlepší album, singel („Otec“) a najlepšiu koncertnú kapelu. V roku 2014 skupina vydala tretí album „Banská Bystrica“, v roku 2015 nahrávku so symfonickým orchestrom „Kam ideme“ a doteraz posledným albumom bol „Stredovek“ (2017).

Vstupné: v predpredaji 15 €/na mieste 20 €

Predpredaj vstupeniek v sieťach Ticketportal a Predpredaj.sk.

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.