Košice FEST

Dátum a čas:
utorok - 06. 05. 2014 - 16:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Pestrá zostava kvalitných interpretov sľubuje nezabudnuteľný hudobný zážitok na podujatí Košice FEST, ktoré odštartuje 6. mája v Amfiteátri. Vystúpia Jana Kirschner & band, Marián Čekovský, Kristína, Peter Lipa & Milan Lasica, Kandráčovci, Lukáš Adamec a Peter Bič Project.

Vstupné: 10 €

www.kosicefest.sk , https://www.facebook.com/kosicefest?fref=ts http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19492

10150702_609904802435332_885301900_n

V utorok 6. mája sa košický amfiteáter premení na malé festivalové mestečko. Po niekoľkých mesiacoch ho svojou neopakovateľnou hudobnou atmosférou oživí KOŠICE FEST. Na pódiu vystúpi Jana Kirschner, Peter Lipa, Milan Lasica, Peter Bič Project, Marián Čekovský, Kristína, Kandráčovci a Lukáš Adamec.

Jana Kirschner s kapelou vystúpila na sólovom koncerte pred košickým publikom naposledy pred tromi rokmi a vždy sa sem rada vracia.„Košice sú mi veľmi blízke, mám tu veľmi veľa priateľov a vždy sme tu zažili nezabudnuteľné koncerty s výborným publikom. V Košiciach som si dokonca kúpila svoju prvú gitaru a na nej vznikali také pesničky ako Sweet child, Little sister, Modrá alebo album Pelikán a ďalšie.“

Peter Lipa a Milan Lasica si pre návštevníkov KOŠICE FEST-u pripravili špeciálne vystúpenie, s ktorým sa zatiaľ predstavili len v niekoľkých slovenských mestách. Peter Lipa strávil v Košiciach dva roky študentského života: „Rád sa sem vraciam, práve tu som sa naučil hrať na gitare. V košickom amfiku som zažil skvelé chvíle, som veľmi zvedavý, ako je vynovený.“

Pestrá zostava kvalitných interpretov v kombinácii s atmosférou novozrekonštruovaného košického amfiteátra sľubujú nezabudnuteľný hudobný zážitok. Brány amfiteátra sa otvoria o 18. hodine a koncert pod otvoreným nebom potrvá do neskorých večerných hodín. Lístky v hodnote 10 € si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

KOŠICE FEST pripravili KRUK, n. o. a K13 – Košické kultúrne centrá. Záštitu nad koncertom, ktorý je sprievodným podujatím osláv Dňa mesta Košice, prevzal primátor Richard Raši.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.