Košický zlatý poklad 2019 – piesňová súťaž

Dátum a čas:
sobota - 16. 11. 2019 - 18:30 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Už 35. ročník pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad, ktorý sa uskutoční 16. novembra 2019, predstaví ďalších mladých talentovaných autorov a interpretov pôvodnej slovenskej populárnej hudby. Finálový koncert uvidia diváci v Kasárňach/Kulturparku o 18:30 hod. 

Do súťaže, ktorá vznikla v roku 1980, sa v tomto roku prihlásilo 156 piesní. Výberová komisia posunula šesť piesní do finále a z druhej skupiny vybrala 13 skladieb, z ktorých šesť postúpilo v semifinálovom kole prostredníctvom SMS hlasovania poslucháčov do finále.

Výberová komisia pracovala v zložení: Peter Bič, Igor Timko, Juraj Vančík, Rasťo Očenáš, riaditeľ Sekcie marketingu a komunikácie RTVS Richard Jajcay, riaditeľ programových služieb SRo Michal Dzurjanin a riaditeľ súťaže Juraj Hidvéghy. Súťaž poskytuje príležitosť mladým talentovaným autorom a interpretom pôvodnej slovenskej populárnej hudby prezentovať sa a raziť si cestu na hudobnej scéne.

Vstup zdarma


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.