Košický zlatý poklad – finálový večer piesňovej súťaže

Dátum a čas:
sobota - 20. 10. 2018 - 17:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Piesňová súťaž Košický zlatý poklad vstupuje už do svojho 34. ročníka a poskytuje príležitosť mladým talentovaným autorom a interpretom pôvodnej slovenskej populárnej hudby prezentovať sa a raziť si cestu na hudobnej scéne. Zo súťaže už vzišiel nejeden spevák či skupina, ktorí dnes žnú úspechy na koncertných pódiách. Vlani si víťazstvo vyspieval Adrián Ondov s vlastnou skladbou Negatíva. Tohtoročný finálový koncert si budú môcť vypočuť záujemcovia 20. októbra o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

V tomto roku bolo do talentovej súťaže prihlásených 161 piesní, z ktorých výberová komisia vybrala dve skupiny postupujúcich. Šesť piesní sa dostalo priamo do finále. Do druhej skupiny zaradila 11 piesní, ktoré budú v semifinálovom kole prostredníctvom SMS hlasovania poslucháčov Rádia Slovensko súťažiť o postup do finále, kde sa dostane ďalších šesť piesní.

Účasť vo finále už majú istú skupiny Rakety – Ty a ja, NOVÁ DIMENZIA – Nebezpečenstvo, TYA – Ja a ty, NEVERBACK – Kamarát, Viktória Tarabová – Jednoduchá a BYIA – Sto a miliónkrát. Ďalšie bojujú o umiestnenie.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.