„Kráčame s dobou“ – výstava

Dátum a čas:
utorok - 02. 08. 2016 - nedeľa - 28. 08. 2016 - 9:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Výstava „Kráčame s dobou“ je v poradí desiata kolektívna výstava členov seniorského občianskeho združenia Galéria 6 – Košice a je opäť výsledkom spontánneho nadšenia kolektívu neprofesionálnych výtvarníkov. Ich práce si budú môcť záujemcovia pozrieť od 2. do 28. augusta v budove Bravo v Kasárňach/Kulturparku na prvom poschodí.

Prostredníctvom takmer stopäťdesiatich nových autorských diel sa desiati umelci pokúšajú prihovoriť sa návštevníkovi svojou vlastnou výtvarnou rečou. Podobne, ako v predošlých rokoch, aj teraz je tvorba prekvapením, ale i výzvou prispôsobiť sa požiadavkám doby, ako aj hlavnej myšlienke  – tvoriť diela pre radosť autora i návštevníka výstavy. Pre vytvorené diela sú charakteristické moderné, svieže a optimistické farebné variácie v rôznych výtvarných technikách, ktorými autori vykresľujú vlastné pocity z vnútorného prežívania súčasnej reality.

Vernisáž: 2. 8. 2016 o 17:00 hod.

Vstup: zdarma


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.