Krídla sú kreslené, pomoc je skutočná – výstava

Dátum a čas:
štvrtok - 03. 10. 2019 - nedeľa - 03. 11. 2019 - 8:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Putovná výstava s názvom Krídla sú kreslené, pomoc je skutočná rozprestrie svoje krídla v areáli Kasární/Kulturparku od 3. októbra do 3. novembra 2019. Každý Dobrý anjel si zaslúži krásne krídla, ktoré pripravili uznávaní slovenskí umelci – výtvarníci, ilustrátori a dizajnéri. Výstava je symbolickým darom Dobrým anjelom, aby každý z nich mohol rozprestrieť anjelské krídla a zároveň umožňuje ľuďom dozvedieť sa o slovenských umelcoch čo najviac.

Systém Dobrý anjel dlhodobo pomáha pravidelným mesačným príspevkom trom tisícom rodín s deťmi, kde niekto trpí na rakovinu alebo dieťa má inú zákernú diagnózu, ktorá dostala rodinu do finančnej núdze. Vďaka veľkému počtu pravidelných darcov dostávajú mesačne príspevok okolo 140 €. Autori jedenástich párov anjelských krídiel sú dôkazom toho, že Slovensko je plné dobra a talentu. Svojimi dielami podporili myšlienku pomáhať tým, ktorí to naozaj potrebujú, viacerí umelci: Katarína Kerekesová, Martin Šútovec, Katarína Ilkovičová, Erik Šille, Daniela Olejníková, Adrián Macho, Jozef Gertli, Michaela Chmeličková, Miro Regitko, Sylvia Ciulisová a Petra Slamková.

Viac o autoroch sa dozviete pri jednotlivých zastávkach.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.