Kukino show so Smejkom, Tanculienkou, Štístkom a Poupěnkou

Dátum a čas:
sobota - 17. 07. 2021 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Najväčšia detská Kukino show s najobľúbenejšími hudobnými dvojicami Smejko a Tanculienka a českou Štístko a Poupěnka so svojimi senzačnými hitmi mieri do košického Amfiteátra vytvoriť neopakovateľnú atmosféru pre malých aj veľkých chrobáčikov. Na jednom javisku vystúpia spoločne po prvý raz. Na zábavné popoludnie si trochu ešte budú musieť detičky počkať, ale leto je tu už čo nevidieť a do kalendára si môžete poznačiť dátum 17. júla 2021 a čas 16:00. Chýbať nebudú veľké maskoty Macko Duško a Ňufáček na čele s Huncúlikom, ktorí budú zabávať publikum, kým sa začne samotná show. A po predstavení bude veľká autogramiáda.

Pre návštevníkov bude pripravená oddychová zóna a stánky s darčekovými predmetmi. Ku vstupenke dostane každý darček v podobe mesačného predplatného ku všetkým filmom a videám. Aktivačný kupón si môžete uplatniť  na kukino.tv/kupon a pokračovať v zábave a počúvať nezabudnuteľné pesničky aj doma.

PROGRAM:

16:00 – otvorenie brány pre divákov
16:30 – 17:00 animačná show s maskotmi na pódiu
17:00 – 18:15 Kukino show – hudobno-divadelné predstavenie pre deti
18:30 – 19:00 autogramiáda

Upozornenie:

Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.

Diváci berú na vedomie, že v prípade pretrvávajúcich hygienických opatrení – rúška, dezinfekcia, odstupy, musí rešpektovať pokyny organizátorov.
Diváci berú na vedomie zvýšenú hladinu zvuku.

Predstavenie je vhodné pre deti od 3 rokov.
Deťom, ktoré nedosiahli vek 15 rokov, bude po predložení zakúpenej vstupenky preplatená zľava 50 %. Rovnako to platí po predložení preukazu ZŤP.

Vstupné: 14 €

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.