Kurz Adobe Lightroom – Výmenník Štítová

Dátum a čas:
utorok - 16. 02. 2016 - 15:00 - 18:00

Miesto konania:
Výmenník Štítová


Nauč sa retušovať fotografie ako profesionál na workshopoch vo Výmenníku Štítová 16. februára od 17.00 do 20.00 hod. na kurze Adobe Lightroom. Svetom fotografie bude záujemcov sprevádzať fotografka Michaela Demočková. Dnes sa s neupravenou fotkou neuspokoja ani fotoamatéri,  preto je do nej potrebný istý zásah. Naučíš sa, ako spracovať zábery rýchlo, efektívne a najmä jednoducho (a to aj napriek tomu, že ich máš veľa), ako ich „vyvolať“ z formátu RAW a spraviť z nich žiarivú a peknú fotografiu či ako spájať zábery do HDR fotky.

Lektorka pracuje pod značkou VlnkaFoto a venuje sa portrétnej, reportážnej a reklamnej fotografii. Niekoľko rokov vyučovala fotografiu a počítačovú grafiku na ŠÚV Košice. Kurz Adobe Lightroom je určený všetkým nadšencom digitálnej fotografie, ktorí si chcú osvojiť tajomstvá pôsobivej grafickej úpravy a retuše fotografií. Na svoje si prídu profesionáli, ktorí sa fotografovaním živia (alebo by sa ním v budúcnosti chceli živiť). Kurz však môžu absolvovať aj hobby fotografi, ktorí by radi posunuli svoje zábery na vyššiu úroveň.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.