Kurz Adobe Lightroom – Výmenník Štítová

Dátum a čas:
utorok - 02. 02. 2016 - 15:00 - 18:00

Miesto konania:
Výmenník Štítová


Nauč sa retušovať fotografie ako profesionál na workshopoch vo Výmenníku Štítová každý februárový utorok (2. 2., 9. 2., 16. 2. a 23. 2.) od 17.00 do 20.00 hod. na kurze Adobe Lightroom. Svetom fotografie bude záujemcov sprevádzať fotografka Michaela Demočková. Dnes sa s neupravenou fotkou neuspokoja ani fotoamatéri,  preto je do nej potrebný istý zásah. Naučíš sa, ako spracovať zábery rýchlo, efektívne a najmä jednoducho (a to aj napriek tomu, že ich máš veľa), ako ich „vyvolať“ z formátu RAW a spraviť z nich žiarivú a peknú fotografiu či ako spájať zábery do HDR fotky.

Lektorka pracuje pod značkou VlnkaFoto a venuje sa portrétnej, reportážnej a reklamnej fotografii. Niekoľko rokov vyučovala fotografiu a počítačovú grafiku na ŠÚV Košice. Kurz Adobe Lightroom je určený všetkým nadšencom digitálnej fotografie, ktorí si chcú osvojiť tajomstvá pôsobivej grafickej úpravy a retuše fotografií. Na svoje si prídu profesionáli, ktorí sa fotografovaním živia (alebo by sa ním v budúcnosti chceli živiť). Kurz však môžu absolvovať aj hobby fotografi, ktorí by radi posunuli svoje zábery na vyššiu úroveň.

Cena kurzu: 81 €

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.