Ladies day – módna prehliadka

Dátum a čas:
utorok - 08. 03. 2016 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Výmenník Važecká


Jednou z najúspešnejších žien v oblasti odievania bola Francúzska Coco Chanel. Mnohé súčasné módne návrhárky a aj návrhári túžia zanechať vo svete módy rovnako silný odkaz ako Coco. Práve touto ženskou a módnou ikonou sme sa pri príprave Ladies day inšpirovali. Oslava sa začne 8. marca o 17.00 hod. vo Výmenníku Važecká. Pravú francúzsku atmosféru komentovanej módnej prehliadky navodia melancholické šansóny českej speváčky Iry Mimosy.

Na Ladies day majú páni vstup zakázaný. Večierok je určený výhradne nežnému pohlaviu. Ak máte rady Francúzsko a všetko, čo je s touto krajinou späté, budete príjemne prekvapené. Celý večer sa ponesie vo francúzskom štýle. Na svoje si prídu dámy, ktoré sa venujú módnym záležitostiam. Ak držíte krok s najnovšími trendmi a udalosťami košickej módnej scény, Ladies day by ste si určite nemali nechať ujsť. Módna značka z Výmenníka Važecká VYVA práve tu predstaví najnovšie modely. Líderka skupiny autoriek kolekcie VYVA Janka Bučková prezradila, že najnovšie modely sú ovplyvnené charizmatickou Coco Chanel.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.