Le Payaco: Pohybliví v nehybnom – koncert

Dátum a čas:
sobota - 31. 10. 2020 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Slovenská hudobná skupina Le Payaco z Bratislavy sa už nevie dočkať okamihu, kedy bude môcť svojim priaznivcom predstaviť naživo svoju novinku Pohybliví v nehybnom, ktorý vyšiel v apríli. Keďže sú všetky hromadné podujatia zrušené, tak ako koncerty, museli na jeseň odložiť aj krst albumu. Počúvať ho zatiaľ môžme prostredníctvom všetkých známych streamovacích služieb. So svojimi najnovšími nahrávkami, ktoré medzičasom možno trochu zostarnú a budeme ich už mať napočúvané, zavítajú aj do Košíc. V Kasárňach/Kulturparku ich privítame 31. októbra 2020.

Po nútenej pauze si od nich radi vypočujeme Dobrý večer, priatelia, ale aj všeličo iné. Pre ich tvorbu je typická pestrosť, nadhľad a humor. V ich skladbách sa nachádzajú prvky popu, rocku, swingu, ale aj alternatívny a psychedelický rock, folk, blues či electropunk. Nový album Le Payaco je originálny a nepredvídateľný, no zároveň pesničkový. Sú to ich životy, zachytené do 43 minút. A ako prezentujú payacovci na sociálnych sieťach, už sa nevedia dočkať, kedy ho budú môcť predstaviť na koncertnom turné.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.