Legendy Open Air Tour: Dubasová, Patejdl, Hammel, Lehotský

Dátum a čas:
streda - 07. 07. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Exkluzívna zostava slovenských hudobných legiend – obľúbení speváci a muzikanti Beáta Dubasová, Vašo Patejdl, Pavol Hammel a Janko Lehotský, vystúpi spolu na jednom pódiu počas turné Legendy Open Air Tour 2021 aj v košickom Amfiteátri. Legenda každá zvlášť, ale aj dohromady chystá pre svojich fanúšikov 7. júla 2021 o 19:00 hod. takmer dvojhodinový prierez zásadnou tvorbou všetkých umelcov, ako aj spoločné kompilácie.

Na koncerte zaznejú najznámejšie skladby ako Umenie žiť, Kamarátka nádej, Za dverami mojej izby, Kamalásky, Dnes už viem, Učiteľka tanca, Pravá láska, ale aj Dievčatá a Sklíčka či známe pesničky  Veľký sen mora, S tou nádejou choď spať, Sme také, aké sme, Vráť mi tie hviezdy, Prvý a posledný, Nepriznaná, Voňavky dievčat, Kaskadér, Mopedová, Medulienka, ZRPŠ, Ak nie si moja či Kapely starnú a Úsmev. Asi sa nenájde nikto, kto by nepoznal aspoň refrény dnes už kultových piesní, ktoré si budete môcť vypočuť v interpretácii nemenej populárnych popových slovenských hviezd.

Vstupné: 19 € predpredaj, 21 € na mieste

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.