Letné kino BAŽANT KINEMATOGRAF: Otcova volga

Dátum a čas:
sobota - 25. 08. 2018 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Letné kino BAŽANT KINEMATOGRAF je originálny kočovný typ „open-air kina“, ktorý zasahuje celé Slovensko. V tomto roku je to jeho 16. sezóna. Na konci augusta sa už tradične zastaví retro autobus aj v Kasárňach/Kulturparku a divákom ponúkne päticu celovečerných filmov zo slovenskej a českej produkcie: Po strništi bos, Čiara, Backstage, Otcova volga a Prezident Blaník. Parkovať tu bude od 22. do 26. augusta. Premieta sa o 21:00 hod.

Český film OTCOVA VOLGA vyplní štvrtý večer a na filmovom plátne ho diváci uvidia 25. augusta o 20:30 hod. Zahrajú si v ňom Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Martin Myšička, Boleslav Polívka, Emília Vášáryová, Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová, Jana Plodková, Václav Neužil a ďalší.

Eva je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však nečakane umrie. Až tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy mal ešte rovnako starého nemanželského syna. Naznačuje to aspoň starostlivo ukrytá detská kresba, ktorú Tereza náhodou objaví. Eva je rozhodnutá prekvapivé odhalenie veľkoryso ignorovať. S Ludvíkom si vždy všetko hovorili, o svojich milencoch a milenkách mali navzájom prehľad a je presvedčená, že keby aj nejaký nemanželský syn existoval, určite by o ňom vedela ako prvá. Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa však k prízraku nevlastného brata upne. Spoločne s matkou sa teda vydávajú Ludvíkovým veteránom Volga GAZ 21 po stopách jeho bývalých mileniek a priateľov, aby odhalili skrývané tajomstvo.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.