Letné kino v amfiku: 96 hodín: Zúčtovanie

Dátum a čas:
utorok - 14. 07. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje aj v júli a auguste vždy v utorok, vo štvrtok a v nedeľu. Filmoví diváci si budú môcť vybrať zo širokej ponuky snímok a vychutnať si ich pod holým nebom v neopakovateľnej atmosfére prírodného kina, ktoré má v Košiciach dlhú tradíciu. Počas júla sa na striebornom plátne začnú odvíjať filmové príbehy po zotmení o 21. hodine, v auguste o hodinu skôr.

stiahnuť (2)Na utorkový večer, 14. júla, je pre návštevníkov letného kina pripravený francúzsky film 96 HODÍN: ZÚČTOVANIE, v ktorom sa bývalý člen elitných jednotiek Bryan Mills (Liam Neeson) proti svojej vôli znovu ocitá v akcii. Jeho sen, užívať si pokojný život, sa nenávratne rozplýva. Jeho manželka Lenore našli brutálne zavraždenú. Z jej smrti je podozrivý práve Bryan. Podarí sa mu uniknúť zatknutiu a stáva sa lovnou zverou všetkých policajných jednotiek v USA. Po jeho stope sa neúnavne vydáva detektív Frank Dotzler (Forest Whitaker). Svojou vytrvalosťou donúti Bryana opäť použiť jeho „zvláštny súbor zručnosti“. V nemilosrdnom súboji musí dokázať svoju nevinu a vypátrať skutočného vraha. V ohrození sa ocitá to jediné, čo mu v živote zostalo – dcéra Kim.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

A3_kino_amfik_07_08_2015


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.