Letné kino v amfiku: A je tu zas

Dátum a čas:
štvrtok - 14. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné kino v amfiku má v programe na 14. júla komédiu A je tu zas. Temer sedemdesiat rokov po neslávnom odchode sa Adolf Hitler prekvapujúco  prebúdza v dnešnom Berlíne a prvá bilancia jeho novej situácie nie je radostná. Vojna sa skončila, a to porážkou, jeho politická strana neexistuje a chýba mu aj milovaná Eva Braunová.

Hitler „svoje“ mesto sotva spoznáva. Berlín je plný cudzincov a v Nemecku namiesto neho vládne žena, akási Angela Merkelová. Po prvotnom a celkom pochopiteľnom šoku sa rýchlo zorientuje a nadväzuje kontakt s niektorými obyvateľmi dnešného Berlína. Začne novú kariéru v pre neho neznámom svete vďaka televízii. Síce nie vo funkcii vodcu národa, ale ako komik, a to kvôli tomu, že ho považujú za dokonale bezchybného imitátora seba samého. Pretože svoje názory rozhodne nemení, jeho vystúpenia sú politicky veľmi nekorektné.

Postupne sa stáva nielen televíznou hviezdou s vlastnou reláciou, jeho vystúpenia na verejnosti získavajú veľkú sledovanosť aj vďaka internetu. Na svojich cestách po Nemecku sa stretáva s mnohými ľuďmi a niektorých z nich jeho názory na dnešnú situáciu nešokujú. Skôr naopak. Führer začína mať iné ambície, než iba byť zábavným kritikom. Jeho ambície boli predsa vždy oveľa vyššie.

Premietame v nemčine s českými titulkami.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.