Letné kino v AMFIKU – After: Bozk

Dátum a čas:
štvrtok - 25. 07. 2019 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Na romantickú drámu sa nalaďte, keď sa rozhodnete pozrieť si film AFTER: BOZK v Letnom kine v AMFIKU. Premietať sa bude 25. júla 2019 o 21:00 hod.  Knižný bestseller sa dočkal filmového spracovania. Hlavná hrdinka Tessa je slušne vychované dievča, ktoré randí s milým a spoľahlivým chlapcom.

Príkladne usilovná študentka prvého semestra, vzorná dcéra, pozorná a verná kamarátka má veľké ambície a plány do budúcnosti. Jej učebnicový životný plán však nepočítal s tým, že sa objaví tajomný chlapec Harding Scott. Nie je zvlášť obľúbený, je drzý, nafúkaný samotár s prenikavým pohľadom a povesťou „od neho sa drž radšej ďalej“. Je nebezpečný… a nebezpečne príťažlivý.

Zakázané ovocie priťahuje aj dobré dievčatá a Tessa sa napriek varovaniam vrhá do vzťahu, ktorý zo všetkého najviac pripomína horskú dráhu. Je rovnako desivý ako vzrušujúci, prináša plač i neopísateľné šťastie, nehu i krutosť a nikdy nejde v pokoji po rovine. Má takto vyzerať láska? Sila ich vzťahu a vášne mení všetko, čo doteraz vedela a čo od svojho života čakala.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.