LETNÉ KINO V AMFIKU: Aj dvaja sú rodina

Dátum a čas:
nedeľa - 20. 08. 2017 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Komédia AJ DVAJA SÚ RODINA s Omarom Sy v hlavnej úlohe, ktorý sa bude premietať v LETNOM KINE V AMFIKU 20. augusta,  chytí za srdce mnoho divákov, rovnako ako jeho Nedotknuteľní, v ktorej zažiaril v úlohe netradičného ošetrovateľa imobilného, depresívneho milionára.

Vtipný a nonšalantný Samuel si užíva bezstarostný život na Francúzskej riviére. Jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt –  Kristin a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí, je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Gloriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iné, než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel sa očarujúcim spôsobom púšťa do výchovy svojej dcéry. Počas nasledujúcich ôsmich rokov sa ukáže, že je nielen milujúcim, ale tiež veľmi neštandardným otcom. S humorom sa pasuje s nástrahami každodenného života osamelého Francúza v Londýne. Rodinná idylka sa však rýchlo zmení, keď sa z ničoho nič pred jeho dverami objaví Kristin…

Premietanie sa začína približne o 20:00 hod. po zotmení

Vstupné:4 € 

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.