Letné kino v amfiku: Ako básnici čakajú na zázrak

Dátum a čas:
utorok - 26. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Po Jamesovi Bondovi ponúka Letné kino v amfiku divákom komédiu Ako básnici čakajú na zázrak, ktorý sa bude v Amfiteátri premietať 26. júla. Štěpán, Kendy a Karas zostali i po dvanástich rokoch sami sebou. Sú to nerozluční kamaráti s nevyčerpateľným zmyslom pre humor i schopností sebairónie, aj keď už s ľahkým nádychom skepsy. V niečom sú však iní. Dospievajú, ale svojim typicky básnickým štýlom.

Majú päťdesiat a cítia, že by mali dať svojim životom nejaké pravidlá a splniť si svoje túžby a priania. Ako je známe, zázrakom treba pomáhať. Kendy má už plné zuby reklám a ako buldog ide za svojim snom o natočení celovečerného filmu. Karas sa rozhodol rozmaznávať svoje vysnené auto Blue dream, ale len virtuálne. Viac ho zaujíma krásna učiteľka Drábková. Štepán je zástupcom primára v nemocnici, kde urputne bojuje s neústupnou riaditeľkou. Tou nie je nikto iný než Vendulka Utěšitelka. Štepánovou najväčšou starosťou je však jeho trinásťročný syn Junior, ktorého po smrti Aničky-Zrzečky vychováva sám. Teda samozrejme za výdatnej pomoci strýkov Karasa a Kendyho. Na lásku a písanie básničiek už Štěpán rozhodne nemá čas ani vek. Alebo áno?

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.