LETNÉ KINO V AMFIKU: Ako sa stať zlatokopom

Dátum a čas:
štvrtok - 03. 08. 2017 - 18:30 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


LETNÉ KINO V AMFIKU prináša samé nové filmy. Inak tomu nebude ani 3. augusta, kedy sa na filmové plátno Amfiteátra dostane americká bláznivá komédia AKO SA STAŤ ZLATOKOPOM.

Dej sa točí okolo neodolateľného seladóna mestských bazénov Maxima (Eugenio Derbez), ktorý mal jediný cieľ – zbaliť bohatú staršiu dámu, nechať sa ňou živiť a viesť sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žila ale vyschne. Vlastný dátum „vydania“ práve zaradilo Maxima do kategórie lenivých veteránov, keď sa jeho veľmi stará žena spustí s veľmi mladým predajcom áut a podvedeného Maxima vykopne na ulicu.

Zo zlatej klietky sa sťahuje k sestre do obyčajného bytu a ocitá sa vo svete ľudí, ktorí pracujú, nakupujú, sami si varia a robia ďalšie nepredstaviteľné veci. Tadiaľ ale cesta nevedie. Ešteže existujú deti a tie majú spolužiačky a tie zase majú starú bohatú babičku. Svet by predsa mohol byť zasa spravodlivý a ďalší boj o pohodlný život sa môže začať. Podarí sa Maximovi oprášiť svoje zašlé umenie zvodcu a obnoví slávu svojich žltých plaviek? Odovzdá tajomstvo milovníka svojmu malému synovcovi?

Premietanie sa začína okolo 20:30 hod. po zotmení.

Vstupné: 3 €

Vstupenky online:

Letné kino v Amfiku - kompletný program (1058 stiahnutí)


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.