Letné kino v amfiku: Ako sa zbaviť nevesty

Dátum a čas:
nedeľa - 28. 08. 2016 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné kino v amfiku ponúka divákom na nedeľný večer (29. augusta) českú romantickú komédiu Ako sa zbaviť nevesty. Lenka Vlasáková  v nej hrá modernú dynamickú ženu Evu, ktorá vlastní cukráreň, stará sa o syna a musí krotiť svoju svojráznu mamu v podaní Jany Švandovej. S bývalým manželom s tvárou Davida Matáska má skvelý vzťah a ako hovorí jej kamarátka „neboli by ste prví, čo sa rozviedli a zase dali dohromady“.

A potom sa skoro pobozkajú a nasleduje pozvanie na drahú večeru pri sviečkach, kde sa Honzo konečne vyjadrí. Naozaj sa znovu zamiloval a premýšľa o svadbe… s niekým iným! S krásnou, sympatickou a chytrou klaviristkou Lindou! A ešte chcú dať si upiecť svadobnú tortu. To je niečo pre svojráznu Evinu mamu. Nikdy sa nevzdáva, vždy si vie rady a zničiť cudziu svadbu je tá správna výzva.

S bojovnou mamou za chrbtom ide Eva na spoločný výlet so šťastnými snúbencami. A do toho rodinná regata, preteky, bratský súboj o miesto prednostu zubárskej kliniky, zlomyseľná švagriná a jeden bláznivý operný spevák. Čerešničkou na zábavnej torte je futbalový tréner v podaní Mateja Rupperta.

Premietame v českom jazyku.

Vstupné: 3 €

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.