Letné kino v AMFIKU – Aladin

Dátum a čas:
piatok - 16. 08. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Animovanú verziu Aladina z roku 1992 máme všetci napozeranú a v živej pamäti. K dispozícii je teraz jeho hraná verzia, ktorú diváci uvidia aj v Letnom kine v AMFIKU. Premietať sa bude v Amfiteátri 16. augusta 2019 o 20:00 hod.  

Živá a akčná adaptácia animovanej klasiky je vzrušujúcim príbehom o šarmantnom pouličnom zlodejíčkovi Aladinovi, odvážnej a cieľavedomej princeznej Jasmíne a džínovi, ktorý môže byť kľúčom k ich budúcnosti. Vo filme zažiari Vill Smith ako úchvatný džín, Aladina si zahral Mena Messoud a okúzľujúcu Jasmínu Noam Scott.

Dej kopíruje pôvodný rámec. Chudobný chlapec Aladin prežíva v uliciach Agrabahu, za stenami paláca žije krásna princezná, čo by chcela byť radšej sultánkou a nie manželkou princa, čo jej príde dvoriť. Zálusk na trón má vezír Jafar, ktorý hľadá v púšti tajomnú čarovnú lampu, ktorú stačí len pošúchať, vyletí z nej džin a splní tri želania. Zatiaľ čo Aladin sa netušiac zamiluje do princeznej. Na úteku z paláca ho Jafar schmatne na misiu do púšte, aby mu našiel lampu (podľa legendy do jaskyne môže vstúpiť iba chlapec so zlatým srdcom). Aladin lampu zoženie, pošúcha a začne napredovať vo svojej misii – stať sa princom a získať princeznú. Jafar spriada medzičasom iné plány a keď už je lampa v jeho blízkosti… Ako to dopadne, už poznáte a ak náhodou nie, dozviete sa z filmu.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.