Letné kino v amfiku: Alvin a Čipmankovia 4

Dátum a čas:
štvrtok - 30. 06. 2016 - 19:00 - 20:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje a na ďalší film sa môžu tešiť najmä detskí diváci. Vo štvrtok, 30. júna, sa totiž bude premietať film Alvin a Čipmankovia 4.  

Čiperné veveričky Alvin, Simon a Theodore sú späť. A sú ako vždy nabité energiou, pesničkami a predovšetkým doslova šialenými nápadmi. Ich nový, už štvrtý príbeh sa začína tradične veľkým nedorozumením. Alvin, Simon a Theodore majú totiž podozrenie, že Dave, ich veľký ľudský kamarát a ochranca, chce požiadať svoju priateľku o ruku. A oni touto svadbou získajú jedného vskutku príšerného, neznesiteľného, vyženeného brata Milesa a navyše ich Dave možno nakoniec aj úplne opustí. Žiadanie o ruku sa má odohrať o tri dni až v Miami, a tak majú naši chlpatí hrdinovia veľmi málo času a pred sebou o to viac kilometrov, aby zabránili tejto príšernej katastrofe. Aj keď sa Chipmunkovia vždy snažia urobiť správnu vec, nakoniec ju urobia tým najhorším spôsobom.

Hneď od začiatku ich výpravy majú v pätách veľmi naštvaného palubného detektíva z lietadla, pretože chceli urobiť dobrý skutok, čo znamená, že oslobodili všetkých prepravovaných domácich miláčikov a pustili ich z batožinového priestoru medzi cestujúcich. Za letu. Ako ináč. A tak sa aj teraz môžete tešiť na šialenú jazdu s veľkým priehrštím vtipov a a obrovskou dávkou tej pravej chlpatej „čipmankovskej“ muziky.

Vstupné: zdarma

A3_KinoAmfik_2016

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.