Letné kino v AMFIKU: Ava: Bez súcitu

Dátum a čas:
sobota - 22. 08. 2020 - 20:30 - 22:30

Miesto konania:
Amfiteáter


V augustovej ponuke Letného kina v AMFIKU je aj americký akčný triler Ava: Bez súcitu, ktorý si budú môcť diváci pozrieť 22. augusta 2020. Hollywoodska hviezda Jessica Chastain sa predstaví ako elitná nájomná vrahyňa Ava. V ďalších úlohách uvidíme Colina Farrella a Johna Malkovicha. Akciou nabitý triler natočil Tate Taylor, režisér filmu Dievča vo vlaku a drámy Farba citov.

Ava je nebezpečne sexi a stretnutie s ňou prežije len málokto. Pracuje ako nájomná vrahyňa, ktorá pre tajnú organizáciu likviduje vybrané ľudské ciele a je v tom výnimočne dobrá. Dostáva tie najdelikátnejšie prípady – obvykle „kravaťákov“ z vysokých biznisových kruhov. Pracuje bez súcitu, rýchlo, čisto a nenápadne – v rôznofarebných parochniach, chic nohavicových kostýmoch alebo v elegantných večerných šatách. Po jednej neúspešnej akcii sa ale karta obráti. Organizácia, pre ktorú Ava pracovala, potrebuje zahladiť stopy. Oficiálne sa má niekde ukryť, vziať si voľno a odpočinúť si. Neoficiálne ju chce šéf organizácie poslať na odpočinok navždy a celkom bez súcitu z nej urobí ďalší cieľ na likvidáciu.

Ava sa medzitým rozhodne ukryť doma, kde dlhé roky nebola. Nedá sa povedať, že by ju privítali s otvorenou náručou. A to ešte netuší, že sa z nej stal objekt na odstrel a na každom kroku ju môže čakať nejaký zabijak. Okrem toho bojuje aj so svojou rodinou a sama so sebou.

Premietanie sa začína o 20:30 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.