Letné kino v „amfiku“ – Avengers: Nekonečná vojna

Dátum a čas:
štvrtok - 16. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Film Avengers: Nekonečná vojna, ktorý sa bude premietať v Letnom kine v AMFIKU 16. augusta o 20:00 hod.,  úspešne ukončil tretiu fázu filmových spracovaní marvelovského vesmíru, nakrútených podľa komiksovej predlohy Stana Leeho a jeho spolupracovníkov. Neuveriteľná desaťročná cesta filmovým svetom štúdia Marvel prináša na strieborné plátna najsmrtonostnejšiu a najultimátnejšiu vojnu všetkých čias. Avengers a ich superhrdinskí spojenci musia riskovať úplne všetko a pokúsiť sa poraziť mocného Thanosa skôr, ako jeho bleskový útok, sprevádzaný ničením a skazou, zničí vesmír raz a navždy.

V poradí devätnásty titul z kolekcie príbehov o superhrdinoch v sebe spája niekoľko desiatok protagonistov zo 14 samostatných filmov s postavami Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Ant-Man, Doctor Strange, Spider-Man a Čierny panter a z piatich snímok, zahŕňajúcich viacerých hrdinov do jedného filmového spracovania v podobe Avengerov a Strážcov Galaxie.

Štúdio Marvel si za desať rokov vytvorilo vlastný mytologický metapríbeh. Z komiksovej predlohy sa tak stala séria filmov, podobných svetu fikcie J. R. R. Tolkiena či sérii J. K. Rowlingovej. Dosiaľ sa tieto komiksové snímky pridržiavali zásady, že žiaden muž, žena ani dieťa len tak nezahynie a straty nie sú povolené. Čo sa však stane v momente, keď záchrana vesmíru vyžaduje hmatateľné straty? Prichádza Thanos…

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.