Letné kino v „amfiku“: Až na dno

Dátum a čas:
nedeľa - 05. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné kino v AMFIKU premieta aj v auguste. Španielsky romantický triller AŽ NA DNO si budú môcť diváci pozrieť v Amfiteátri 5. augusta o 20:00 hod.

Keď sa v Normandii počas pobytu pri mori britský tajný agent James náhodne na pláži stretne s podmorskou biologičkou Danielle, ich cesty sa na chvíľu spoja a vytvorí sa medzi nimi silné puto. Čas ich zblíženia je však limitovaný práve a iba na týchto pár dní na pokojnom francúzskom pobreží. Po nich prichádza čas odlúčenia s neistotou možného budúceho stretnutia.

James odchádza do východnej Afriky na nebezpečnú misiu, namierenú proti islamským teroristom. Danielle vypláva na výskumnej lodi opačným smerom a pripravuje sa na riskantný zostup na dno Grónskeho mora. James sa ocitá v zajatí džihádistov, ktorí ho držia v neľudských podmienkach. Danielle sa stáva dobrovoľným väzňom obmedzeného priestoru výskumnej lode a podmorskej ponorky.

Obaja v celkom odlišných, ale niečím v zvláštne podobných situáciách čerpajú silu zo spomienok na prežité spoločné chvíle a v nich zrodeného citu. Ocitajú sa v temných hlbinách, kde ich ťažko niekto dokáže nájsť a zachrániť.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.