Letné kino v amfiku: Babovřesky 3

Dátum a čas:
štvrtok - 30. 07. 2015 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné filmové premietanie v košickom Amfiteátri pokračuje aj v júli a auguste, vždy v utorok, vo štvrtok a v nedeľu. Filmoví diváci si budú môcť vybrať zo širokej ponuky snímok a vychutnať si ich pod holým nebom v neopakovateľnej atmosfére prírodného kina, ktoré má v Košiciach dlhú tradíciu. Počas júla sa na striebornom plátne začnú odvíjať filmové príbehy po zotmení o 21. hodine, v auguste o hodinu skôr.

stiahnuť (7)Júlové premietanie vo štvrtok, 30. júla, vyvrcholí smiechom. V ponuke je totiž česká komédia Zdeňka Trošku BABOVŘESKY 3. Príbeh sa začína tam, kde sa druhý diel skončil. Horáčková vybieha z domu naproti mladej dáme, ktorá prišla do Babovreskov. Miestne pletkárky, ktoré sa zbehli na námestí v nej spoznali sestru Gloriu. Tá sa (po vzore farára Petra) rozhodla vystúpiť z rádu a zostať v Babovreskoch. Zápletka sa točí okolo pomsty starostu Stehlíka a miestnych chasníkov Horáčkovej. Do obce sa vracia kontrolór Dodo. Nie je sám, prichádza s ním jeho manželka, ktorá Stehlíkovi zaistí dotáciu, vďaka ktorej môže starosta poslať všetkých sedem miestnych pletkárok k moru. Akcia „likvidácia báb“ sa začína. A nad tým všetkým bdie nový farár, ktorý prišiel do dediny nahradiť pátra Petra.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

A3_kino_amfik_07_08_2015


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.