Letné kino v AMFIKU: Backstage

Dátum a čas:
piatok - 19. 06. 2020 - 19:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Na dynamickú lovestory plnú tanca a hudby sa môžu diváci, ktorí prídu 19. júna 2020 do Amfiteátra. Premietať sa bude slovensko-český  romanticko-hudobný film  Backstage. S námetom pre jedinečný novodobý tanečný film pre mladých prišiel známy slovenský režisér, scenárista a textár Dušan Rapoš (Fontána pre Zuzanu 1 – 3), ktorého sa režijne chopila Andrea Sedláčková.  Zahrali si v ňom tanečníci úspešnej slovenskej tanečnej skupiny The Pastels. Jednu z hlavných postáv stvárňuje tanečník Tony Porucha a ženský protipól Ladylicious.  Príležitosť dostali aj mladí talentovaní herci Mária Havranová, Ondrej Hraška, Roman Luknár, Judit Bárdos a ďalší. Zahral si v ňom aj český spevák Ben Cristovao, ktorý stvárnil porotcu a spoločne s Máriou Čírovou naspievali titulnú pieseň. 

Mladý zaľúbený pár Mary a Buddy spoločne so svojou tanečnou skupinou West Coast Crew snívajú o lepšej tanečnej budúcnosti a bohatstve. Buddy je pre výhru schopný obetovať takmer všetko, aj lásku… a práve vtedy na scénu prichádza citlivý Hugo, u ktorého hľadá útechu a pochopenie sklamaná Mary… Pri tanečnom súboji si ich všimne uznávaný producent a pozve ich na casting do tanečnej súťaže, ktorá by im otvorila dvere do sveta šoubiznisu. Aby si splnili svoj sen o úspechu a bohatstve, musia čeliť rôznym tvrdým prekážkam, kde sú ich vzájomné vzťahy a charaktery podrobené veľmi tvrdej skúške. Postupne sa stávajú miláčikmi publika a producent pre väčšiu sledovanosť vyťahuje na verejnosť ich neľahké životné osudy a skutočnosti, ktoré môžu poriadne naštrbiť ich dlhoročné priateľstvo…

Premietanie sa začína o 21:00 hod. Filmový večer sa začne o 19:00 tanečnou show košickej Tanečnej školy Outbreak & Whos‘ that kidz.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.