Letné kino v AMFIKU: Bad Boys navždy

Dátum a čas:
piatok - 17. 07. 2020 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Sedemnásť rokov po Bad Boys II sú Mike Lowrey a Marcus Burnett späť – v poslednom dobrodružstve Bad Boys navždy a vy si tento nový film môžete teraz pozrieť v Letnom kine v AMFIKU. Diváci budú mať opäť možnosť stráviť čas so zlými chlapcami 17. júla 2020. Legendárny americký producent Jerry Bruckheimer (Piráti z Karibiku, Top Gun, Pearl Harbor) plánoval návrat k populárnej sérii a jej hlavným hrdinom už dlho. Film je plný akcie, trikov, nových postáv a prekvapení. Je to jazda, ktorú si užijete aj bez toho, aby ste videli predošlé diely.

Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Mexický gangster ide tvrdo za pomstou svojho otca  a jedným z terčov je aj Mike. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v dlho očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie.

Príbeh Bad Boys navždy bol pre filmárov príležitosťou ukázať postavy po rokoch. Stále sú drzí a neoblomní, vždy urobia všetko pre to, aby dokončili, čo raz začali. Aj keď nie sú takí rýchli ako kedysi, sú vo svojej práci stále skvelí.  V novom filme sa rozdiely medzi Marcusom a Mikeom ukazujú najmä v tom, ako sa vyrovnávajú so starnutím. Mike chce žiť viac ako kedykoľvek predtým, no Marcus uvažuje nad tým, že uniformu zavesí na klinec. Stal sa z neho starý otec a chce zostarnúť pri rodine.

Premietanie sa začína o 21:00 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.