Letné kino v amfiku: Bella a Sebastián 2

Dátum a čas:
nedeľa - 14. 08. 2016 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Nerozlučná dvojica – chlapec Sebastián a jeho veľký horský pes Bella, ktorých milujú už štyri generácie, sa vracajú na plátna kín s novým príbehom. Spolu s nimi sa vracajú aj hlavné postavy a tváre, dôležitú rolu znova zohrajú a v plnej kráse sa znova predstavia nádherné divoké svahy savojských Álp a pribudne aj jedno tajomstvo. Film „Bella a Sebastián 2: Dobrodružstvo pokračuje“, ktorý uvidia diváci v Letnom kine v amfiku 14. augusta,  sa začína bláznivo odvážnym pokusom sánkovať sa bez snehu a od tej chvíle je jedným veľkým dobrodružstvom. Rodinný film nadväzuje na slávny román z pera Cécile Aubry, ešte slávnejší seriál a úspešné celovečerné spracovanie.

Je september 1945 a všetci obyvatelia horskej dedinky v srdci úchvatných hôr oslavujú koniec vojny. Sebastián vyrástol a stal sa z neho desaťročný chlapec. Spoločne s divokou psou kamarátkou Bellou netrpezlivo čaká na návrat Angeliny, ktorá preňho vždy bola ako jeho druhá matka. Lenže namiesto nej dorazí do Saint Martin strašná správa. Lietadlo, ktorým cestovala, sa zrútilo a Angelina sa stratila v hlbokom lese. Celá dedina smúti. Lepšie povedané celá dedina okrem Césara… Sebastiánov skúsený starý otec totiž vie o niekom, kto by jemu a Sebastiánovi mohol pomôcť Angelinu nájsť. Chlapec a jeho veľký horský pes budú musieť prekonať celý rad prekážok a niekoľko ťažkých skúšok a čeliť tajomstvu, ktoré navždy zmení Sebastiánov život.

V hlavných úlohách Sebastiána, jeho adoptívneho starého otca Césara a mladej kamarátky Angeliny sa vracajú herci Félix Bossuet, Tchéky Karyo a Margaux Chatelier.

Premietame s českým dabingom.

Vstupné: 3 €

A3_KinoAmfik_2016


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.