Letné kino v „amfiku“: Besnenie

Dátum a čas:
nedeľa - 08. 07. 2018 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Festival Letné kino v amfiku pokračuje v predstavovaní tohtoročných premiérových filmov. Inak tomu nebude ani 8. júla, kedy sa bude v Amfiteátri premietať akčný dobrodružný sci-fi film BESNENIE. Nedeľňajší večer je ako stvorený na výmenu domáceho televízora za veľké plátno pod šírym nebom. O 21:00 hod. sa na ňom začne odvíjať príbeh medzi samotárskym primatológom Davisom Okoyom (Dwayne Johnson) a výnimočne inteligentným gorilím samcom Georgom.

Davis sa o neho stará od jeho narodenia a nečudo, že medzi nimi vzniklo veľmi silné puto. Nevydarený nebezpečný genetický experiment však zmení mierneho ľudoopa na obrovské zúrivé monštrum.

A aby to nestačilo, skoro sa zistí, že podobne sú zmutované aj ďalšie zvieratá. Keď sa títo umelo vytvorení alfa predátori nekontrolovateľne rútia Severnou Amerikou a ničia všetko, čo im príde do cesty, Okoya začne v spolupráci so zdiskreditovanými genetickým inžinierom vyvíjať protilátku a prebíja sa nevyspytateľným bojiskom nielen, aby zastavil hroziacu celosvetovú katastrofu, ale tiež, aby zachránil strašlivého netvora, ktorý býval jeho priateľom.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.