Letné kino v „amfiku“: Blokoti

Dátum a čas:
utorok - 14. 08. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Do Letného kina v AMFIKU sa môžu filmoví diváci prísť pozrieť 14. augusta o 20:00 hod. na komédiu BLOKOTI o dievčatách, ktoré chcú prísť o panenstvo a o rodičoch, ktorí im v tom chcú zabrániť doslova za každú cenu. Keďže ich odhalia, vydajú sa do boja, ktorého cieľom je jediné – zachovanie panenstva ich dcér.

To, že reagujú prehnane, sa ani nemôžeme čudovať. Mitchell (John Cena) ešte nepochopil, že jeho dcéra je skoro dospelá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak sa na svoje dievčatko až nezdravo fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) sa o svoju Sam nikdy veľmi nestaral a teraz by to chcel za každú cenu dobehnúť.

O „sexuálnej dohode“, ktorá ich deti počas jedného večera spoločne zbaví panenstva, sa dozvedia z ich náhodne zachytenej komunikácie na internete. A pretože dcéry práve odišli na maturitný ples a oni sa im nemôžu dovolať a sex im rovno zakázať, vydajú sa za nimi do víru nočného malomesta, aby ich našli a povedali im, že majú na to ešte čas. Ak by na začiatku tejto púte tušili, čo ich čaká, možno by nakoniec aj zvládli nielen ten sex, ale možno aj to nejaké neplánované tehotenstvo. Cesta do pekla totiž môže byť dláždená nielen dobrými úmyslami, ale aj nepravdepodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitom, že je aj tak všetko zbytočné.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.