Letné kino v AMFIKU: Bloodshot

Dátum a čas:
sobota - 18. 07. 2020 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


V akčnej sci-fi dráme podľa komiksového bestselleru stvárňuje Vin Diesel vojaka Raya Garrisona, ktorý bol zabitý v boji a znovu oživený korporáciou RST ako superhrdina Bloodshot. Letné kino v AMFIKU prinesie túto filmovú novinku 18. júla 2020.

Nanotechnológie v jeho žilách z neho robia bojovníka, obdareného nadľudskou silou a schopnosťou okamžite sa uzdravovať. Je nezastaviteľným strojom ovládaným spoločnosťou. Korporácia RST však neovláda len Bloodshotovo telo, ale aj jeho myseľ a spomienky. Ray nevie, čo je skutočnosť a čo lož, a tak sa rozhodne zistiť to.

Vydá sa na krvavú misiu za odpoveďami. Musí zistiť, kým bol a zároveň sa naučiť žiť s tým, že sa stal vražednou zbraňou. Sprevádzať ho bude aj tím ďalších vylepšených bojovníkov, ktorí sa nazývajú “Chainsaw“.

Okrem Vina Diesela sa vo filme ukážu aj Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Toby Kebbell, Talulah Riley, Alex Hernandez, Lamorne Morris, Johannes Haukur Johannesson a Guy Pearce. Réžiu mal na starosti Dave S. F. Wilson, ktorý má dlhoročné skúsenosti s vizuálnymi efektmi či réžiou najlepšej epizódy v Netflix seriáli Love, Death & Robots.

Premietanie sa začína o 21:00 hod.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.