Letné kino v amfiku: Bohovia Egypta

Dátum a čas:
štvrtok - 07. 07. 2016 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Ďalším filmom v rámci Letného kina v amfiku bude fantasticko-dobrodružná snímka Bohovia Egypta. Príbeh hovorí o Starovekom Egypte v čase, keď mu panovali bohovia. Tí, väčší než bežní smrteľníci, si užívajú svoju moc a žijú v harmónii s ľuďmi, aj keď si dobre uvedomujú svoju nadradenosť.

Pri korunovácii boha Osirisa sa k moci dostáva Seth (Gerard Butler), ktorý Osirisa oslepí a pripravuje o vládu nad Egyptom. Kedysi mierumilovné a prosperujúce impérium sa kvôli nemu zmieta vo vojne, chaose a strachu. Sethovej krutovláde si trúfa vzdorovať iba hŕstka odvážnych povstalcov. Prekvapivé spojenectvo s cieľom zastaviť Sethove vystrájanie nakoniec uzavrie mladý pouličný zlodej Bek (Brenton Thwaites) a mocný boh Horus (Nikolaj Coster-Waldau). Ich dych vyrážajúce dobrodružstvo a boj proti Sethovi a jeho krvilačným poskokom ich zavedie do podsvetia i na nebesá. Smrteľník i boh musia prejsť skúškami odvahy a obetavosti a postaviť sa monštrám, o ktorých smrteľník dovtedy iba počul. Inak nebudú mať najmenšiu šancu nakoniec zvíťaziť.

Premietame v českom dabingu.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.