Letné kino v AMFIKU: Čarovný park

Dátum a čas:
piatok - 28. 06. 2019 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Letné kino v AMFIKU poteší aj detského diváka. V Amfiteátri si budú môcť deti pozrieť 28. júna 2019 o 21:00 hod. animovanú komédiu ČAROVNÝ PARK. Čakajú na ne dobrodružstvá June, ktorá spolu s mamou vymýšľa atrakcie, aké svet nevidel. Vo svojej predstavivosti vyčarovali kúzelný park, v ktorom všetky dych berúce a fyzikálne zákony popierajúce atrakcie riadia hovoriace zvieratá s veľmi vyhranenou osobnosťou. Napríklad policajta robí dikobraz, ktorý sa všetkého bojí a v strese nekontrolovateľne strieľa pichliače. O údržbu sa starajú dvaja bobrí vtipkári a tak by sa dalo pokračovať.

June však nie je iba rojko, ale tiež veľmi praktické dievča, ktoré skúša aspoň niektoré z tých fantastických modelov reálne postaviť z toho, čo jej príde práve pod ruku.  Asi tušíte, že také pokusy nemôžu dopadnúť dobre a väčšinou končia demoláciou celého susedstva. Po jednej takej deštrukcii June sľúbi, že už začne sekať dobrotu. Všedné i nevšedné starosti ju navyše pripravia o chuť vymýšľať výnimočné atrakcie aspoň teoreticky. June prestane snívať. Jedného dňa ju však osud zavedie na spustnuté miesto, kde kedysi skutočne existoval park, aký si vysnívala.

Dokáže znovu prebudiť vlastnú fantáziu a zastaviť inak nevyhnutný zánik tohto raja atrakcií? Tamojší hovoriaci zvierací personál sa na ňu dosť spolieha. Inú nádej totiž nemá.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.