Letné kino v „amfiku“: Červená volavka

Dátum a čas:
utorok - 03. 07. 2018 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Festival Letné kino v amfiku aj tento rok zaujme divákov filmami, ktoré mali premiéru len nedávno. V Amfiteátri si budú môcť pozrieť filmové novinky do 2. septembra. Na 3. júla je pripravený thriller USA ČERVENÁ VOLAVKA, ktorý sa bude premietať o 21:00 hod.

Baletky, ktoré musia predčasne ukončiť svoju kariéru, to nemajú jednoduché. Celý svoj živoit do tej chvíle venovali len tancu a ich príprava na skutočný život nie je dokonalá. Až na maximálnu sebadisciplínu a vôľu dohnanú až do krajnosti. Bývalá primabalerína Dominika Jegorovová (Jennifer Lavrence) navyše žije v dnešnom Rusku a so svojou matkou čelia bezútešnej a neistej budúcnosti. Vďaka tomu sa stáva ľahkou korisťou ruskej tajnej spravodajskej služby a dostáva sa do jej kurzu, v ktorom školí „volavky“. Tam prebieha tvrdý výcvik, ktorého cieľom je naučiť svoje „žiačky“, aby v role profesionálnych zvodkýň využívali svoje telo a myseľ ako dokonalé zbrane.

Po ukončení zvráteného a sadistického tréningu je Dominika ako najnebezpečnejšia volavka nasadená na Nathaniela Nashe (Joel Edgerton), dôstojníka CIA, ktorý riadi jedného z najdôležitejších špiónov v Rusku. Dominika s Nathanielom vedie súboj silných vôľ, plný špiónskych trikov, nedôvery, ale predovšetkým vnútorne bojujú so vzájomnou túžbou. Dokáže ju Nathaniel presvedčiť, že je práve on tou jedinou osobou, ktorej môže veriť?

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.