Letné kino v AMFIKU: Cez prsty

Dátum a čas:
sobota - 13. 06. 2020 - 19:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Ďalší večer v Amfiteátri spríjemní divákom česká drsno-romantická komédia zo sveta športu Cez prsty s hviezdnym hereckým obsadením, ktorú si budú môcť pozrieť 13. júna 2020 v rámci Letného kina v AMFIKU. Film Petra Kolečka je o vzťahoch, mužoch, ženách, plážovom volejbale a tikajúcich biologických hodinách. Je charakteristický osobitým humorom, sviežimi dialógmi a geniálne zobrazuje stret mužského a ženského vnímania sveta.

Príbeh sa odohráva na plážových volejbalových ihriskách, ale nielen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) sú parťáčky, ktoré obetujú beach volejbalu všetko. Teda, skoro všetko. Mladšej Pavle tak trochu začínajú tikať biologické hodiny a s priateľom Hynkom (Vojta Dyk) chce čo najskôr otehotnieť, čo staršia, slobodná a bezdetná Linda nechápe. Zvlášť, keď sa im podarilo kvalifikovať  sa na Majstrovstvá Európy… Všetko ale aj tak nakoniec zamotá svojrázny správca ihriska so zaujímavou minulosťou Jíra (Jiří Langmajer). V ďalších úlohách sa predstavia známi herci ako Jakub Prachař, Marián Miezga, Kristína Greppelová a i.

Premietanie filmu sa začína o 21:00 hod. Dve hodiny predtým je pripravený koncertný program, v ktorom vystúpia účastníci hudobných show Hlas Česko Slovenska a SuperStar Marek Lacko & Tomi Sučik.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.