LETNÉ KINO V AMFIKU: Čiara

Dátum a čas:
streda - 23. 08. 2017 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Do ponuky LETNÉHO KINA V AMFIKU pribudol slovenský film ČIARA, ktorý diváci uvidia 23. augusta so začiatkom o 20:00 hod.

Adam Krajňák je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament.

Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť.

Réžia Petra Bebjaka vnáša do kriminálneho námetu s prvkami thrilleru nákazlivú iskru, ktorá ho na míle vzďaľuje od obyčajnej žánrovej zábavy a odhaľuje univerzálny ľudský príbeh, zasadený do prostredia, v ktorom sa prelínajú kultúry, zvyky i životy.

Vstupné: 5,95 €

http://ticketware.eu/p/5hyt


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to LETNÉ KINO V AMFIKU: Čiara

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.